SORULARINIZA YANITLAR

Anasayfa/ Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ganipara, pahalı e-ticaret sistemlerine yatırım yapmadan, sanal mağaza sahibi olmanızı sağlayan bir servistir. Ayrıca isterseniz Ganipara ile var olan web sitenize, blogunuza e-ticaret alt yapısı kazandırabilir ve hiçbir tasarım değişikliği yapmadan kolaylıkla ve hızlıca satışa başlayabilirsiniz.

Ganipara sistemi hakkında bilgi almak ve sistemin özelliklerini incelemek için "Özellikler" sayfasını inceleyebilirsiniz.

Evet. Ganipara, pahalı e-ticaret sistemlerine yatırım yapmadan, sanal mağaza sahibi olmanızı sağlayan bir servistir.

Ganipara sistemi hakkında bilgi almak ve sistemin özelliklerini incelemek için "Özellikler" sayfasını inceleyebilirsiniz.

Evet, Ganipara pahalı e-ticaret sistemlerine yatırım yapmadan, var olan web siteniz veya blog siteniz içinden satış yapabilmenizi de sağlayan bir sistemdir.

Hayır, Ganipara ile hiç bir sunucu tabanlı uygulama diline ihtiyaç duymadan sitenize alışveriş özelliğini kolaylıkla kazandırabilirsiniz.

Hayır, Ganipara sistemi ödeme işlemlerinde aracılık yapmamaktadır. Seçtiğiniz ödeme alt yapısı seçeneğine kullanılarak ödemeler sizin hesabınıza direk olarak yönlendirilir.

Evet, isterseniz Ganipara sistemi ürünleriniz için stok tutulabilir. Ürün stoğunun bitmesi durumunda ürün satışa kapanır ve mağaza sahibi eposta ile bilgilendirilir.

Evet, Ganipara ile kolaylık sitenize "Alışveriş Sepeti" özelliği kazandırabilir ve kullanıcıların sitenizi terk etmeden sepete ürün eklemesini sağlabilirsiniz.

Ganipara sistemindeki ürünlerinizi web sitenize eklemek için web sitenize bir HTML kodu eklemeniz yeterlidir. Ürünleri web sitenize dilerseniz buton, link, form yada bileşen olarak eklebilirsiniz.

Ganipara bir çok ödeme altyapısına destek vermektedir. Detaylı bilgi için Sanal Mağaza Ödeme Altyapıları sayfamızı ziyaret ediniz

Ganipara sistemi "Taşınabilir Ürün", "Servis Ürünü", "Dijital Ürün" ve "E-Kitap Ürünü" olmak üzere 4 farklı ürün türüne destek verir. Bu ürün türlerine ek olarak "Dinamik Ürün" özelliği ile çalışma zamanında anlık ürün oluşturup bu ürünlerin satılmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ganipara.com sisteminde müşterilerin satın alma işleminden sonra müşterilere kargolanması, gönderilmesi gereken ürünler, taşınabilir ürün olarak adlandırılır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ganipara.com sisteminde müşterilere sayısal bir ürün teslim edilen ürünler, ”Dijital Ürün” olarak adlandırılır. Dijital Ürün türündeki ürün satışında, dosya türünden bağımsız olarak bütün dosya formatları ve dijital varlıklar ürün olarak satışa sunulabilir.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ganipara.com sisteminde satın alma işleminden sonra “Sosyal DRM” ve döküman kısıtlamaları ile özelleştirilerek indirilmesi sağlanan dokümanlar, “E-Kitap Ürünü” olarak adlandırılır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ganipara.com sisteminde hizmet olarak satabileceğiniz ürünler “Servis Ürünü” olarak adlandırılır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Dinamik Ürün türündeki ürünler Ganipara.com sistemindeki diğer ürün türlerinden farklı olarak çalışırlar. “Dinamik Ürün” çalışma zamanında programatik olarak kullanıcının sepetine eklenir ve bu özellik “Dinamik Ürün” türünü sistemdeki diğer ürün türlerinden ayrıştırır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

  • Ganipara alışveriş sitesi açmak için en iyi çözüm. Tavsiye ederim

    Melike

  • Ürünlerimi internetten satmak için ihtiyaç duyduğum tek websitesi

    Orçun

Yukarı